Ako pracujeme

Základnou filozofiou značky HANÁK je motto „Dizajn a kvalita generáciám“, ktoré hovorí za všetko. Pri spracúvaní našich návrhov pre klientov vidíme, resp. vnímame, nábytok vždy ako harmonický celok, ktorý je predurčený na pohodlné, praktické a, samozrejme, krásne bývanie. Interiéry na mieru navrhujeme podľa INTERIOR CONCEPTU HANÁK.

INTERIOR CONCEPT HANÁK predstavuje dokonalé zladenie nábytku a dverí HANÁK ako po vizuálnej, tak aj po kvalitatívnej stránke.  V Českej republike nenájdete výrobcu, ktorý ponúka k interiérovému nábytku na mieru aj interiérové dvere vlastnej výroby. Individuálny a profesionálny prístup našich dizajnérov, ktorí sú pripravení spracovať váš projekt, je samozrejmosťou.

Idea

Každá dobrá myšlienka vznikla nad prázdnym listom papiera. Naši dizajnéri do návrhu premietnu svoje skúsenosti s ergonómiou a optimálnym využitím každého miesta. Pomôžu vám aj s aktuálnymi trendmi v oblasti dizajnu, alebo napríklad aj s využitím najmodernejších spotrebičov, ktoré vám spríjemnia život. Prenesú tak vaše želania do reálnej podoby.

Vizualizácia

Pracujeme s najlepším vizualizačným programom, ktorý vám ponúkne reálny pohľad na váš budúci interiér, a to vrátane cenovej ponuky. Program obsahuje rozsiahle knižnice s viac ako 11500 prvkami, z ktorých možno vytvoriť ľubovoľné zostavy. Skúsení dizajnéri vám môžu vypracovať návrh interiéru v rôznych materiáloch alebo farbách spolu s cenovou kalkuláciou. To, čo si od nás odnesiete, bude dôvera v profesionálnosť a istota správneho riešenia. Dohodnite si stretnutie v jednom z našich showroomoch.

Realizácia

Naši profesionálni montážni pracovníci patria k špičke vo svojom odbore. Montáž u vás doma prebieha rýchlo vďaka strojovo glejovaným modulom podľa priložených plánov. Pozrite si ukážku našich realizácii.

Ako taká vizualizácia interiéru vyzerá?