Kolekcia

Novinky 2019/2020

V našej aktuálnej kolekcii plníme želania našich klientov a zároveň udávame trendy, ktoré nesú rukopis značky HANÁK. Premýšľame o budúcnosti, nadčasovosti a našu modernú výrobu dopĺňame o nové technológie. Všetko so zameraním na jediné – nášho zákazníka.

Prírodné dýhy

Prinášame vám exkluzívnu ponuku kvalitných dýh, ktoré najviac pristanú vášmu nábytku. Navyše sú všetky dýhované povrchy kompaktne uzavreté unikátnym nano lakom.

Laky

Špičkové lakované povrchy sú našou doménou. Podrobujeme ich pravidelne tým najnáročnejším testom a získavame najlepšie možné výsledky v hodnoteniach kvality.

Laminá

Výberu materiálov venujeme veľa pozornosti a ich následnému spracovaniu dvojnásobne. Všetky nábytkové dielce olepujeme patentovanou technológiou SLIM-LINE, ktorá zabraňuje vniknutiu vody a vodných pár do nábytku.

Pracovné dosky

Pre naše kuchyne odporúčame tie najlepšie pracovné dosky, ktoré svojim dizajnom a kvalitou plne zodpovedajú našim výrobkom.

Korpusy

Vyrábame pevné korpusy, ktoré sú strojovo glejenie na robotickej linke. Vďaka veľkému počtu spojov odolajú vysokému zaťaženiu.

Profily

V ponuke máme profily dverí, ktoré sú moderné, klasické ale aj dizajnové. Nadčasový vzhľad a kvalitné spracovanie zaručujú spokojnosť s nábytkom po generácie.

Späť na Prečo HANÁK