Skip to main content

Prečo HANÁK

HANÁK
Interior Concept

Vyrobíme vám nábytok do každej časti interiéru v najvyššej kvalite, jednotnom dizajne, materiálovom a farebnom vyhotovení, a to vrátane interiérových dverí.

Jeden domov. Jedna značka. To je HANÁK Interior Concept.
 

Interior Concept

Rodinná tradícia od roku 1926

1926

Josef Hanák

Josef Hanák zakladá živnosť na výrobu zákazkového nábytku. Od začiatku neustupuje z kvality spracovania, a preto sa dostáva do povedomia veľkých osobností svojej doby. Vyrába nábytok napríklad do vily Tomáša Baťu v Zlíne, čím vytvára základy budúcej tradície rodinnej firmy.

1990

Obnovenie rodinnej tradície

Syn Josefa Hanáka, Ing. Stanislav Hanák s manželkou Mariou a ich deťmi zakladajú firmu SH Kroměříž. V dielni s veľkosťou 500 m2 sa spočiatku vyrábajú najmä predsieňové steny, stoly a komody z masívnej borovice.

2000

HANÁK NÁBYTEK, a.s.

Významným medzníkom sa pre rodinu stáva rok 2000, keď sa firma mení na akciovú spoločnosť, rozširuje predajnú sieť v Českej republike a postupne expanduje na ďalšie zahraničné trhy.

2020

30 rokov prémiovej kvality

Spoločnosť oslavuje 30 rokov od opätovného obnovenia rodinnej tradície. Skúsenosti sa odovzdávajú dnes už 4. generácii Hanákovcov. Hlavná myšlienka však zostáva stále rovnaká: „Sme presvedčení o tom, že kvalita je budúcnosťou našej firmy.“

Ing. Stanislav Hanák

Od návrhu po realizáciu

Idea

Vytvárame pre vás domov. Naši architekti a dizajnéri na základe vašich preferencií navrhnú ideálny model nábytku v správnej kombinácii materiálov a farieb tak, aby bol interiér dokonale zladený a spĺňal všetky vaše potreby. Správna ergonómia je samozrejmosťou.

Vizualizácia

Vizualizácia, ktorá odráža budúcu realitu. Vypracujeme pre vás reálny obraz vášho vysnívaného interiéru. Akúkoľvek maličkosť doladíme do výslednej podoby. Detail vytvára celok.

Realizácia

Realizačná fáza v réžii našich profesionálnych montážnych tímov kráča ruka v ruke s detailným návrhom architekta. Vzniká reálny interiér, keď sa jednotlivé časti nášho vysokokvalitného nábytku spájajú do celku, ktorý vytvára váš domov. Jeden domov. Jedna značka.

Najmodernejšie technológie na jednom mieste

Najmodernejší závod na výrobu nábytku v ČR

Technologický náskok a výrobné kapacity nám umožňujú realizovať individuálnu, ako aj veľkosériovú výrobu pre developerské projekty.

Sme jednou z najkomplexnejšie a najmodernejšie vybavených spoločností na výrobu nábytku v Európe.

Centrum pre aplikáciu NANO lakov

Najmodernejšie lakovacie centrum na aplikáciu NANO lakov v Európe zaisťuje najkvalitnejšiu povrchovú úpravu nábytku bez akéhokoľvek ľudského zásahu pri procese lakovania.

Lakovanie prebieha pod dohľadom tisícov špeciálnych senzorov dohliadajúcich na maximálnu presnosť výroby.

Dĺžka lakovacieho centra je 50 metrov.

Robotické lakovanie

Len robotické lakovanie zaistí rovnomerný nástrek laku na každú časť nábytkového dielu, čím vzniká dokonale lakovaný a odolný povrch.

Transparentné alebo pigmentové NANO laky aplikujeme od hlbokého 5 % matu až po 100 % vysoký lesk.

Montážna robotická linka

Miesto, kde z jednotlivých častí vznikajú kompletné celky.

Technológia robotickej kompletácie nábytku zaisťuje dokonalé zostavenie modulov nábytku na desatinu milimetra. Presnosť pri kompletácii sa prejaví na výslednom vzhľade a funkčnosti nábytku po montáži diela.

Prémiová kvalita
a udržateľnosť

„Dizajn a kvalita generáciám" - motto, ktorým sa riadime počas celého obdobia podnikania. Vyrábame kvalitný a udržateľný nábytok, ktorého životnosť presahuje jeho prípadné morálne opotrebenie.

Náš nábytok sa dedí z generácie na generáciu a tým prispievame obrovskou mierou k dnes často diskutovanej téme ekológie a udržateľnosti.

Na prírode nám veľmi záleží, preto vyrábame výrobky, ktoré vám slúžia desiatky rokov.

Zdravotná neškodnosť

Na vašom zdraví nám záleží, preto už od 90. rokov bojujeme proti úniku rakovinotvorného formaldehydu z nábytku do ovzdušia interiéru.

Presne definujeme charakteristiku vstupných materiálov a každú časť nábytku olepujeme technológiou SLIM-LINE, čím zamedzujeme úniku hoci aj zanedbateľného množstva formaldehydu do ovzdušia.

Opakovane dosahujeme výsledky, ktoré sú niekoľkonásobne pod stanovenou normou EÚ.