Profil spoločnosti

kuchyne na mieru HANAK

INTERIÉROVÉ ŠTÚDIO URGELA
autorizovaný predajca interiérov HANÁK

Navštívte náš showroom vo Zvolene, alebo nový showroom v Bratislave na Bajkalskej 22 otvorený od 15. Novembra 2019, kde vám na ploche 300 m2 predstavíme najaktuálnejšiu kolekciu nábytku značky HANÁK.

Naša rodinná spoločnosť URGELA sa zameriava na navrhovanie a zariaďovanie celých interiérov. Máme k dispozícií tím projektantov, ktorí sa svojim prístupom snažia čo najviac priblížiť k vízii každého klienta a tomu prispôsobovať celú prácu. Podľa individuálnych potrieb následne navrhneme interiér do domu či bytu. Ku kvalitnému nábytku patria aj nadštandardné služby, ktoré poskytneme každému klientovi.

obyvacky na mieru HANAK

Zariaďujeme interiéry kvalitným nábytkom na mieru značky HANÁK. Kuchyne, obývačky, interiérové dvere, vstavané šatníkové skrine, otvorené šatne a úložné systémy, spálne, pracovne, detské izby, nábytok do kúpeľne, jedálenské a konferenčné stoly, jedálenské a barové stoličky, sedačky a kreslá, to všetko je nábytok svetovej značky HANÁK.

obklady stien na mieru

Naše interiérové štúdio URGELA sa venuje aj poradenstvu a predaju spotrebičov do domácnosti. U nás nájdete mimoriadne spotrebiče svetových značiek ako MIELE, STEEL, O+F A-Line, SIL FIM, ORANIER, MAX FIRE, SIEMENS, BOSCH, AEG, GAGGENAU a ďalšie. Pri výbere spotrebičov pre našich klientov sa sústredíme na kvalitu, nadčasové technológie, funkcie a poskytujeme aj poradenstvo.

kupelne na mieru HANAK

naša práca pre vás:
– navrhujeme kompletné interiéry na mieru podľa vašich požiadaviek – pozrite si naše realizácie
– poskytujeme technické poradenstvo k príprave priestoru
– robíme obhliadku priestoru a zameranie priestoru
– realizujeme nábytok do celého interiéru na mieru
– pripravíme pre vás dizajnové grafické vizualizácie aj kompletnú technickú dokumentáciu
– poradíme a dodáme spotrebiče do domácnosti
– ochotne sa s vami stretneme aj mimo bežného pracovného času, dohoda na základe telefonickej objednávky, prípadne, k našim zákazníkom radi vycestujeme

 

Nekonečné možnosti výroby nábytku na mieru značky HANÁK do celého interiéru:

 

HANÁK NÁBYTOK je tradičná česká firma s s viac než 30-ročnou tradíciou, za ktorou stoja už 4 generácie rodiny Hanákovcov, ktoré sa naplno venovali a venujú výrobe toho najkvalitnejšieho nábytku. Nejde o reklamný slogan, ale o skutočné roky tvrdej práce, dlhého radu skúseností a nadšenia, s ktorým dnešní majitelia, otec a syn Stanislavovia Hanákovci, rovnako ako zamestnanci firmy nábytok vyrábajú a posúvajú ďalej nielen s originálnym dizajnom, ale predovšetkým s kvalitou.

Vďaka vlastnému vývoju, moderným technológiám, ale aj poctivému ručnému remeslu vyrába firma HANÁK ročne státisíce nábytkových zostáv pre zákazníkov nielen v Česku, ale po celom svete.

Okrem neobyčajnej kvality a vlastného dizajnu je v súčasnosti jednou z hlavných predností značky tzv. INTERIOR CONCEPT HANÁK, ktorý znamená domov v jednej značke, teda od jedného výrobcu. Firma HANÁK NÁBYTOK má jedinečné portfólio, ktoré nemá konkurenciu. Nikto iný v Česku a pravdepodobne ani v Európe nevyrába interiérový nábytok vrátane interiérových dverí. V tom je HANÁK absolútne výnimočný.

Exkluzívna kolekcia PREMIUM predstavuje nábytok a dvere s najkvalitnejšou povrchovou úpravou 7-vrstvovým lakom a z ušľachtilých dýh. Kolekcia TREND zahŕňa nábytok v drevodekoroch a kvalitných lesklých alebo matných laminátoch.